Autor:

Pojedynek mistrzów dla MTV - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

W meczu na szczycie IV kolejki mistrz Krotoszyna - zespół Profal Błonie – zmierzył się z mistrzem Rozdrażewa - drużyną MTV Rozdrażew. Od samego początku można było zobaczyć nasilającą się przewagę MTV. Zespół do przerwy prowadził 3-0. Początek drugiej połowy należał do mistrza Krotoszyna, który nawet doprowadził do remisu 3-3 . To jednak nie wystarczyło, by pokonać dobrze dysponowanych tego dnia reprezentantów Rozdrażewa, którzy wygrali spotkanie 7-5. Do wyróżniających się zawodników należał Bartłomiej Ziembiński (MTV) - strzelec 4 bramek, a także bramkarz Krystian Troszczyński (MTV). Kolejne spotkanie rozegrał zespół Bez Nazwy i Intermarsche. Padło w nim sporo bramek, a przewagę od początku zyskali zawodnicy Bez Nazwy. Bez skrupułów kontrowali przeciwnika co dało im zwycięstwo 10-6. Zwycięzcy dostali też sporo kartek - 9 żółtych, w tym 3 czerwone. Żubry stanęły naprzeciwko zespołu K.O - okrzykniętego faworytem. Jednak K.O. lekceważąco podeszli do meczu, co spowodowało że dobrze grający zespół beniaminków wygrał spotkanie 10-6.Tornado wygrało 15-1 z Magic Krotoszyn, Sami Swoi po wyrównanym meczu wygrali z Sipą Team 10 – 9. Zaś Hejka Team pokonała grupę Jędrzej Paczków 16-8. (mak)Piątka najlepszych zawodników kolejki : Krystian Troszczyński (MTV), Karol Krystek (Bez Nazwy), Piotr Kalak (Żubry), Bartłomiej Ziembiński (MTV) , Krzysztof Ratyński (Hejka Team).