Autor:

Ceramik najlepszy drużynowo - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

W zawodach wystartowało 221 zawodników z 60 klubów. Złote medale wywalczyli: Jakub Setecki (42 kg) i ? broniący tytułu ? Szymon Wojtkowski (59), który trzy lata temu, będąc najmłodszym zawodnikiem, zdobył brąz. Tym razem na najniższym stopniu podium stanął Eryk Gibasiewcz (47). Piąte pozycje zajęli: Dawid Lis (38) i Michał Kryś (42). Dziewiąty był Jakub Jasik (47). W klasyfikacji klubowej triumfował wspomniany już Ceramik (17 pkt.), przed Suplesem Kraśnik (14) i ZTA Zgierz (11). (wb)

Zawodnicy Ceramika zajęli pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas mistrzostw Polski młodzików do lat 14 w zapasach stylu wolnym, które rozegrano w Olsztynie.W zawodach wystartowało 221 zawodników z 60 klubów. Złote medale wywalczyli: Jakub Setecki (42 kg) i – broniący tytułu – Szymon Wojtkowski (59), który trzy lata temu, będąc najmłodszym zawodnikiem, zdobył brąz. Tym razem na najniższym stopniu podium stanął Eryk Gibasiewcz (47). Piąte pozycje zajęli: Dawid Lis (38) i Michał Kryś (42). Dziewiąty był Jakub Jasik (47). W klasyfikacji klubowej triumfował wspomniany już Ceramik (17 pkt.), przed Suplesem Kraśnik (14) i ZTA Zgierz (11). (wb)