Zamknij
REKLAMA

Zderzenie samochodu osobowego z ciągnikiem. Dwie osoby w szpitalu [FOTO]

11:44, 12.04.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

Wczoraj w nocy (11 kwietnia) na drodze krajowej nr 15, między Krotoszynem a Koźminem Wlkp. doszło do wypadku. Samochód osobowy zderzył się z ciągnikiem rolniczym z agregatem uprawnym. Dwie osoby trafiły do szpitala. 

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący Fordem Mondeo mieszkaniec Koźmina Wlkp., jadąc za ciągnikiem rolniczym kierowanym przez mieszkańca gm. Krotoszyn uderzył w tył pojazdu, w agregat. W wyniku tego uderzenia ciągnik z agregatem został wepchnięty do przydrożnego rowu - wskazuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji. 

Chwilę po wypadku kierujący Citroenem Berlingo, jadąc z Krotoszyna w kierunku Koźmina Wlkp. najechał na leżący na jezdni element jednego z pojazdów biorących udział w zdarzeniu. 

Na miejsce wysłano także strażaków zawodowców i OSP Benice. 

- Po przybyciu na miejsce zdarzenia, Kierujący Działaniami Ratowniczymi przeprowadził rozpoznanie w wyniku którego ustalił, że w rowie znajduje się ciągnik rolniczy z agregatem uprawowym, kilka metrów dalej na jednym pasie drogi znajduje się rozbity samochód osobowy Ford Mondeo, na drugim pasie drogi stoi samochód osobowy Citroen Berlingo. Kierowcy samodzielnie opuścili pojazdy - mówi Tomasz Patryas, rzecznik prasowy komendy powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Krotoszynie.

Kierowca Forda i mężczyzna kierujący ciągnikiem zostali zabrani do szpitala.

Okoliczności zdarzenia bada policja. 

(M.P)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone