Zamknij

Były komendant policji zatrzymany przez Centralne Biuro Śledcze

10:22, 16.05.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

Agenci CBA w Gdańsku weszli o świcie do mieszkania byłego komendanta głównego policji - Zbigniewa M. 

Funkcjonariusze przeszukali mieszkanie, a następnie przewieźli Zbigniewa M. do prokuratury w Rzeszowie na przesłuchanie. 

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali także dwóch byłych szefów delegatur CBA z Poznania i Łodzi - Krzysztofa A. i Jacka L.


 

Nieoficjalnie mówi się, że Zbigniew M. ma usłyszeć zarzuty przekroczenia uprawień w czasie, gdy pełnił funkcję szefa policji.

Zbigniew M.był komendantem głównym policji przez  dwa miesiące. Ze stanowiska zrezygnował po tym, jak jego nazwisko zaczęło być łączone z prokuratorskim śledztwem w sprawie rzekomych nieprawidłowości w urzędzie miejskim w Kaliszu. 

 

Zbigniew M. zasłynął na konferencji prasowej, podczas której krytykował swojego poprzednika i pokazywał kosztownie urządzone gabinety, określając je  mianem Bizancjum. 

 

(M.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (2)

lislis

1 1

Jak za komuny, a z resztą obdał się z pisiorami to teraz za to zapłaci 19:42, 16.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

foxi85foxi85

1 1

Lis komunę to ty dziadu masz ale w mózgu jeszcze , tęsknisz pewnie bardzo za nią , ale "spokojnie" te czasy już nie wrócą, odeszły wraz z pseudopremier Kopacz. 21:05, 18.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone