Zamknij
REKLAMA

Koźmin Wlkp. Droga do połowy jest jak autostrada. A dalej...

13:36, 07.08.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj


- Dziwnie to wygląda – stwierdził szef komisji budżetowej koźmińskiej rady, Adam Grzelak, odnosząc się do stanu Strzeleckiej w mieście. Otóż powiatówką tylko przez pewien odcinek jedzie się jak po maśle – na długości od Zamkowej do mostu. Po zjechaniu z przepustu i aż do skrzyżowania z Kobylińską jezdnia jest połatana.

- Mamy kawałek autostrady, a dalej to jakby ktoś zapomniał o drodze – obrazował radny.

I przypomniał, że newralgiczne jest skrzyżowanie z Kobylińską, bo tędy porusza się cięższy transport do pobliskiej mleczarni.

- Jest tylko jedna część zrobiona - zjazd z Kobylińskiej na Strzelecką. Wyjazd na „Kobylinkę” to już w ogóle – alarmował Adam Grzelak.

I pytał o powody zabezpieczenia drogi nakładką tylko w połowie. Na co zarządca dróg w powiecie przypomniał, że Strzelecką wyremontowano przed laty jako dojazd do wybudowanej wówczas hali sportowej.

- Dlatego teraz musiałby trafić wniosek do zarządu powiatu. I to zarząd będzie w tej sprawie podejmował decyzję – odparł Krzysztof Jelinowski, szef powiatowych drogowców. 

(M.P)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone