Zamknij
REKLAMA

Maja i Oliwia Drońskie skradły show przed koncertem Grzegorza Turnaua w Krotoszynie - [ZDJĘCIA]

18:34, 15.04.2018 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Charytatywny koncert Grzegorza Turnaua w Krotoszynie. Artysta zaśpiewał i zagrał dla sióstr Mai i Oliwii Drońskich.

Grzegorz Turnau był gwiazdą charytatywnego koncertu w Krotoszyńskim kinie Przedwioścnie. Występ przygotował Lions Club Krotoszyn wspólnie z Ośrodkiem Kultury w Krotoszynie na rzecz sióstr Mai i Oliwii Drońskich z Krotoszyna. Dziewczynki od urodzenia cierpią na pęcherzowe oddzielanie się naskórka. I to właśnie one stały się bohaterkami koncertu.

Tuż po występie zespołu Tacy Nie Inni - który zaprezentował się przed głównym koncertem artysty z Krakowa -  siostry weszły na scenę, stanęły przy mikrofonach i przy akompaniamencie młodych muzyków z Zespołu Szkół nr 3 w Krotoszynie - zaśpiewały utwór "Modlitwa". Dziewczynki zachwyciły swym talentem wokalnym i tym samym skradły całe show. Wzruszenie publiczności wywołały podziękowaniem za dotychczasowe wsparcie płynące na rzecz ich leczenia od krotoszyńskich Lionsów. 

Po czym na scenie pojawił się Grzegorz Turnau i zachwycał wykonaniem swych niezwykle lirycznych utworów. Po koncercie publiczność wspierała kwestę prowadzoną na rzecz Mai i Oliwii Drońskich. 

 

(E.S)
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone