Zamknij
REKLAMA

Krotoszyn. Biesiada sąsiedzka przy ósemce [ZDJĘCIA]

15:00, 09.09.2018 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Mnóstwo atrakcji czekało na uczestników biesiady zorganizowanej przez Radę Osiedla nr 5 w Krotoszynie pod hasłem "Wszyscy jesteśmy sąsiadami". 

Przez całe popołudnie plac przy SP nr 8 w Krotoszynie rozbrzmiewał muzyką i gwarem rozmów. W końcu w gronie dobrych sąsiadów czas spędza się najlepiej. A jak biesiada, to oczywiście pyszny poczęstunek, który pokrzepiał w trakcie licznych zabaw i konkursów. 

W trakcie imprezy uroczyście otwarto zmodernizowane boisko wielofunkcyjne na osiedlu. Nową nawierzchnię jako pierwsi wypróbowali piłkarze Akademii Talentów, rozgrywając widowiskowy trening. Biesiadę zakończyło wspólne śpiewanie.

(E.S)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone