Zamknij
REKLAMA

Złote Gody KGW Chwaliszew [ZDJĘCIA I FILM]

15:59, 20.04.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

50-lecie świętowało Koło Gospodyń Wiejskich w Chwaliszewie. Choć organizacja działa we wsi dłużej. Dokładnie od 9 lutego 1967 roku.

- Wtedy odbyło się pierwsze zebranie i wybrano szefową – Jadwigę Garbarek. Ale wyszła za mąż i wyprowadziła się z Chwaliszewa. W 1968 roku przewodniczącą została Maria Kurzawa. I prowadziła koło do 1970 roku. - Później, przez krótki czas za sterami stała Maria Ciepła-Zawada – wspomina Barbara Ciepła, obecna szefowa KGW w Chwaliszewie.

 

Goście biorący udział w jubileuszu gratulowali członkiniom koła osiągnięć i życzyli przede wszystkim zdrowia, zapału do pracy i rozwijania się. Życzenia paniom z Chwaliszewa składali także przedstawiciele lokalnych organizacji, władz gminy i powiatu, a także delegacja z urzędu wojewódzkiego i urzędu marszałkowskiego. Nie zabrakło również podziękowań i listów gratulacyjnych dla najbardziej zasłużonych członkiń koła oraz występu artystycznego, w wykonaniu komika Sławomira Jenerowicza.

Patronat nad wydarzeniem objęła "Gazeta Krotoszyńska". 

 

(M.P)
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)

Komentarze (1)

tsftsf

0 0

Nie chce obrazic ale jako ogrodniczki macie u mnie "duzy minus "za takie obciecie drzew przy kosciele. 09:23, 15.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone