Zamknij

Drzwi Otwarte w Szkole Podstawowej nr 8 [ZDJĘCIA]

11:00, 12.03.2018 | T.S
REKLAMA
Skomentuj

Tłumy rodziców z dziećmi przewinęły się podczas drzwi otwartych w Szkole Podstawowej nr 8 w im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie. Ruszyła rekrutacja do placówki, która potrwa do 8 kwietnia.

Dwujęzyczne oddziały, atrakcyjnie wyposażone sale lekcyjne i domowe obiady to atuty Szkoły Podstawowej nr 8 im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krotoszynie. Podczas drzwi otwartych odbyła się pogadanka rodziców z kadrą pedagogiczną. - Priorytetem są dla nas uczniowie z naszego obwodu szkolnego. Ale jesteśmy otwarci, wiemy, że część uczniów ma w pobliżu dziadków, czy krewnych i przed takimi osobami oczywiście też nie zamykamy drzwi – powiedziała Katarzyna Maciejewska, dyrektorka SP nr 8.

W czasie, gdy rodzice słuchali na temat zasad panujących w placówce, ich pociechy zwiedzały z nauczycielami i starszymi uczniami mury szkoły. I każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Doskonale wyposażone sale informatyczne, klasy z tablicami interaktywnymi. Na sali gimnastycznej dla przyszłych sportowców wuefiści przygotowali specjalny tor przeszkód.

A w jadalni było o tym, co dla wielu najważniejsze – o jedzeniu. - Atutem szkoły są także domowe obiady dla uczniów. - Nie korzystamy z cateringu, mamy kuchnię i nasze panie przygotowują codzienne obiady. Hitem są nasze kluski na parze, które są raz w miesiącu i nasze panie kucharki naprawdę lepią „parówki” dla 350 dzieci – zwróciła się do rodziców Katarzyna Maciejewska.

(T.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone