Zamknij

Danuta Kołodziej z Dzielic została Super Sołtysem!

11:18, 15.04.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

Danuta Kołodziej z Dzielic została „Super Sołtysem”. To ona dzięki waszym SMS-om i głosom z kuponów zwyciężyła w naszym plebiscycie. I to ona zgarnie dla swojej wsi nagrodę główną – 2 tys. zł - ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie a także nagrodę dodatkową o wartości 1.000 zł zasponsorowaną przez powiat. Gratulujemy!

 

Finał plebiscytu na „Super Sołtysa” powiatu krotoszyńskiego był emocjonujący. Walka trwała do ostatnich chwil, a nawet sekund. Tylko w finale przysłaliście ponad 4.400 SMS-ów i niemal 600 kuponów na swoich faworytów. Bo głosować można było wysyłając SMS-y albo przynosząc do redakcji kupony, które drukowaliśmy na łamach „Gazety Krotoszyńskiej’. Sytuacja na podium zmieniała się praktycznie z minuty na minutę. Nawet ostatniego dnia naszej zabawy – w poniedziałek 9 kwietnia - walczyliście o swoich sołtysów – jak lwy.

Ostatecznie po podliczeniu wyników (5 punktów za SMS, 10 za kupon) okazało się, że najwięcej punktów uzbierała Danuta Kołodziej z Dzielic, gmina Rozdrażew. Drugi był Grzegorz Kreczmer z Łagiewnik, gmina Kobylin, a trzeci Robert Chmielarz z Orpiszewa, gmina Krotoszyn. Szczegółową punktację finałowej 15 sołtysów podajemy obok.

I tak „Super Sołtysem” została reprezentantka Dzielic. Danuta Kołodziej dzięki waszym SMS-om i głosom z kuponów otrzyma dla swojej wsi nagrodę główną – 2 tys. zł ufundowaną przez Bank Spółdzielczy w Krotoszynie a także nagrodę dodatkową o wartości 1.000 zł zasponsorowaną przez powiat.

Mamy też nagrody – również o wartości 1.000 zł - dla finalistów pierwszego etapu z poszczególnych gmin. Te otrzymają - Robert Chmielarz z Orpiszewa – gmina Krotoszyn, Aneta Olbińska z Borzęciczek – gmina Koźmin, Grzegorz Kreczmer z Łagiewnik – gmina Kobylin, Jerzy Panek z Nowej Wsi – gmina Rozdrażew oraz Zbigniew Gaszyński z Chachalni – gmina Zduny. Nagrody dla nich fundują poszczególne samorządy gmin.

Nagrody dla „Super Sołtysa” oraz finalistów pierwszego etapu plebiscytu zostaną wręczone 25 kwietnia o godzinie 17.00 podczas uroczystej gali w Dzielicach. 

 

Wyniki plebiscytu na „Super Sołtysa”:

 

Danuta Kołodziej z Dzielic – 5.560 punktów

Grzegorz Kreczmer z Łagiewnik – 4.730 punktów

Robert Chmielarz z Orpiszewa – 4.235 punktów

Aneta Olbińska z Borzęciczek – 4.005 punktów

Jerzy Panek z Nowej Wsi – 2.075 punktów

Bogumił Drygas ze Staregogrodu – 1.545 punktów

Zbigniew Gaszyński z Chachalni – 1.225 punktów

Patrycja Droszcz z Bud – 1.015 punktów

Jan Zych z Benic – 825 punktów

Stanisław Naskrętski z Wielowsi – 730 punktów

Waldemar Walczak z Szymanowa – 650 punktów

Jerzy Zimny z Lipowca – 325 punktów

Grzegorz Szafraniak z Bestwina – 225 punktów

Marian Grześkowiak ze Srok – 205 punktów

Zdzisław Krystek z Perzyc – 115 punktów

(M.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

DariuszDariusz

1 1

Brawo 21:29, 15.04.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone