Zamknij

Dzień Matki. Co jest najlepszym prezentem dla mamy? [ANKIETA]

17:01, 14.05.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

Już od pierwszych chwil stają się najważniejszymi osobami w życiu swoich dzieci.

To one pierwsze pokazują im świat. Są wyrozumiałe, mają nieskończoną cierpliwość i darzą ogromną miłością. Nie przestają się troszczyć i martwić nawet, gdy pociechy przekroczą próg dorosłości.

Wszystkie mamy - bo to o nich mowa - już niedługo mają swoje święto. Przypadający 26 maja Dzień Matki jest okazją do podziękowania rodzicielce za bezinteresowną miłość, wsparcie i trud włożony w nasze wychowanie.

Co - waszym zdaniem - jest najlepszym prezentem z okazji Dnia Matki? Kwiaty? Słodkości? A może wspólna kolacja lub kawa w restauracji? Co ofiarujecie swoim rodzicielkom?

A wam - drogie mamy - jakie prezenty najbardziej zapadły w pamięci? Jak wspominacie Dni Matki?

Zachęcamy do komentowania i udziału w ankiecie. 

 

(M.P)
REKLAMA

Komentarze (4)

elaela

1 0

To kolejne komercyjne świeto by trzepać kasę. Mame kocha się caly rok 15:21, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mixmix

0 0

dobre słowo 21:25, 15.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MotherfuckerMotherfucker

1 0

Niby matka jest tylko jedna. Ale z drugiej strony rodziców sie nie wybiera i róznie to w życiu z nimi bywa. Nieraz matka jest dla dziecka wszystkim, a nieraz przekleństwem i powodem do wstydu. A w dobie programu 500 + to niestety przybywa na naszej polskiej ziemi matek, które nie są i nie będą powodem do dumy ani dla ojczyzny, ani dla swoich dzieci. Dla niektórych urodzenie pacholęcia to największe życiowe osiągnięcie i zachowują się tak,jakby trzeba *%#)!& czcić bo mają dziecko. 09:48, 18.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Agnieszka Agnieszka

0 0

Nie każdy przez to, że urodził dziecko zasługuje na tytuł "mamy" i na świętowanie dnia matki. Składanie życzeń i wręczanie prezentów w tym dniu powinno płynąć z serca, a nie z obowiązku. Jeśli wiec wiesz, że Twoja mama poświęciłaby dla Ciebie wszystko, zawsze służyła Ci wsparciem i miłością to doceń ją szczególnie w tym dniu. Przygotuj kolację, albo zabierz na kawę, złóż życzenia, daj prezent i podziękuj za wszystko. A jeżeli tylko Cię urodziła i praktycznie nic nie wniosła w Twoje wychowanie - to ją po prostu olej. Bo nie warto się zmuszać 17:35, 18.05.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone