Zamknij

Krotoszyn. Wujek okradł siostrzenicę. Ukradł prezenty z I komunii

10:32, 09.06.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

9-latka z Krotoszyna na długo zapamięta swoją Pierwszą Komunię Świętą. I powodem do tego wcale nie będzie doniosłość tej chwili, tylko zuchwałość jej wujka. Ten 37-latek zszokował najbliższych okradając siostrzenicę z biżuterii, którą dostała na wspomnianą uroczystość komunijną.

Dziewczynka nie nacieszyła się długo prezentem, bo tuż po powrocie z wakacji jej rodzice zauważyli brak drogocennej biżuterii. Matka 9-latki zgłosiła więc kradzież policji.

- Stwierdziła, że w trakcie jej nieobecności, gdy była na wakacjach, z jej domu zniknęła droga biżuteria. Była to pamiątka z I Komunii Świętej córki – mówi Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy krotoszyńskiej policji.

Kobieta wyceniła skradzione przedmioty na około 1.700 zł.

Dwa zarzuty

Policjanci po kilku dniach zatrzymali 37-latka z Krotoszyna. Jakież było zdziwienie, kiedy okazało się, że na błyskotki połasił się brat zgłaszającej – czyli wujek 9-latki.

- Mężczyzna sprzedał skradzione przedmioty u jubilera, podając się za ich właściciela – wskazuje rzecznik policji. Krotoszynianin usłyszał dwa zarzuty – kradzieży i wprowadzenia w błąd jubilera.

 

Na jedzenie

Niestety, pieniędzy nie udało się odzyskać.

- Sprawca przyznał się do zarzucanych mu czynów. Stwierdził także, że pieniądze uzyskane ze sprzedaży biżuterii wydał na jedzenie – informuje Piotr Szczepaniak.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 8 lat więzienia.

(M.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

MMMMMM

0 0

Kara śmierci dla złodzieja!!! 16:30, 11.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZycieniebajkaZycieniebajka

2 0

Pewnie 20lat odrazu
Lepiej gdyby to odpracowal niz kazdy bedzie placic za jego pobyt w celi. Dwie r ce i nogi ma pod przymusem do roboty 17:31, 11.06.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone