Zamknij

Krotoszyn: Haszysz, marihuana i amfetamina w mieszkaniu. Zatrzymano trzy osoby

11:22, 10.08.2018 | T.S
REKLAMA
Skomentuj

Krotoszyn. Do dwóch stojących przy samochodzie podejrzanie zachowujących się mężczyzn podjechał policyjny radiowóz. Policjanci wylegitymowali ich i podczas kontroli i przeszukania ujawnili narkotyki.

 

Jeden z mężczyzn trzymał w ręce „skręta”, a w pojeździe ujawniono młynek z zawartością suszu jak i woreczki z suszem. Osoby zatrzymano w policyjnym areszcie do wyjaśnienia - informuje Piotr Szczepaniak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krotoszynie.

Zatrzymani to 57 i 45-letni mieszkańcy Krotoszyna. Na tym nie koniec, bo dwa dni później zatrzymano również powiązanego ze sprawa 34-latka, a w jego mieszkaniu natrafiono na sporą ilość narkotyków. Trzeci mężczyzna w swoim pokoju miał kilkanaście woreczków narkotyków. 


 

Łącznie u wszystkich policjanci zabezpieczyli 135,74 gram marihuany, haszyszu i amfetaminy oraz akcesoria do zażywania jak i wagę do porcjowania narkotyku. Sprawa nie jest zakończona, policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Całej trójce grozi za posiadanie środków odurzających do 3 lat więzienia

 

(T.S)
REKLAMA

Komentarze (2)

RatunkuRatunku

2 2

Ratunku!!!!! Dlaczego 136 gram????? I dlaczego narkotyki się ujawnia???? Kto to pisze? 13:50, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ArtekArtek

0 2

Ludzie pracujący w gazecie są głodni sensacji i zrobią wszystko żeby zainteresować czytelnika. Za dwa trzy dni zmienia tytuł aby ponownie przeczytać to samo. Ujawnienie takich szczegółów to drobiazg 20:56, 10.08.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone