Zamknij

Wysyłają wezwania. Trwa mobilizacja w jarocińskiej jednostce

08:57, 21.11.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj
Materiały 16jbrl

W 16 jarocińskim batalionie remontu lotnisk ogłoszono pełną mobilizację. Również mieszkańcy powiatu krotoszyńskiego otrzymali wezwania do zgłoszenia się w jarocińskiej jednostce wojskowej. 

- Co się dzieje, że dostałem nakaz natychmiastowego stawienia się w jednostce wojskowej w Jarocinie? Jakaś mobilizacja czy coś? Przecież ja mam pracę – niepokoi się pan Tomasz. 

Z niepotwierdzonych informacji wynika, że mobilizacja dotyczy mężczyzn z roczników 1988 do 1990. Osoby, które otrzymały wezwanie z Wojskowej Komendy Uzupełnień mają 24 godziny na stawienie się w batalionie. 

 - Ćwiczenia wyglądają, jakby naprawdę wybuchała wojna. Ściągają nie tylko ludzi z cywila, ale też np. pojazdy, które są w zagospodarowaniu wojska - tłumaczy portalowi www.jarocinska.pl były żołnierz zawodowy.

Więcej na temat nagłej mobilizacji przeczytasz TUTAJ [KLIKNIJ]

(M.P)
REKLAMA

Komentarze (1)

GajuszGajusz

2 0

Jeśli nie daj Boże wybuchnie wojna to nie będzie co mobilizować. Stan sił zbrojnych i sojuszy RP jest na poziomie roku 1939! Niestety! Nie jest to na pewno wina "8-u ostatnich lat", a raczej dopuszczenia do zabawek pewnego Antoniego. Amen. P.S z takiego stanu rzeczy inny Jegomość zza wschodniej flanki bardzo się cieszy ;-) Codziennie otwiera szampana i "zakusza" kawiorem .. "potomu szto Poljaki" drony albo androny mają :-) 18:53, 24.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone