Zamknij
REKLAMA

Nowe fakty w sprawie mężczyzny, który podpalił się na stacji

10:39, 05.12.2018 | K.S
REKLAMA
Skomentuj

Znamy nowe fakty w sprawie mężczyzny, który wczoraj podpalił się na stacji paliw.

Przypomnijmy, że wczoraj ratownicy zostali wezwani do tragicznego zdarzenia. Jak zostali poinformowani, na jednej z krotoszyńskich stacji paliw, mężczyzna polał się benzyną i podpalił.

Na ratunek mężczyźnie rzucili się pracownicy stacji oraz przypadkowi świadkowie (czytaj więcej tutaj).

- W chwili przybycia straży mężczyzna już się nie palił. Nasze działania polegały na udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy, w tym zabezpieczeniu oparzeń do momentu przybycia Zespołu Ratownictwa Medycznego - dodaje Tomasz Patryas.

Jeszcze w trakcie udzielania pierwszej pomocy ratownicy poinformowali Szpitalny Oddział Ratunkowy o tragicznym wydarzeniu, tak aby byli przygotowani na sytuację. Pacjent w ciężkim stanie trafił do krotoszyńskiego szpitala. Co stało się z nim dalej?

Pacjent po zdarzeniu trafił na SOR. W nocy, w stanie ciężkim, został karetką przewieziony do szpitala w Ostrowie Wlkp. Stamtąd śmigłowcem LPR został przetransportowany do specjalistycznej placówki medycznej – mówi Sławomir Pałasz z SP ZOZ Krotoszyn.

Stan mężczyzny jest bardzo poważny. Do tematu będziemy wracali na www.krotoszynska.pl oraz na łamach Gazety Krotoszyńskiej.

(K.S)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone