Zamknij

Książkowy konkurs mikołajkowy rozstrzygnięty!

09:55, 11.12.2018 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU!

Z przyjemnością informujemy, że w konkursie zorganizowanym wspólnie z krotoszyńską księgarnią BookBook zwyciężyła

MARLENA JASIK.

Serdecznie gratulujemy i prosimy o kontakt z redakcją ( pod nr 62 721 43 90) w celu ustalenia szczegółów odbioru książki.

 

                                                                                

 

Dziś Mikołajki. Z tej okazji, wspólnie z krotoszyńską księgarnią BookBook mamy dla Was konkurs!

Jego zasady są bardzo proste.

Weźcie do ręki książkę - Waszą ulubioną, lub tę, którą właśnie czytacie - i otwórzcie na 6 stronie. W komentarzu pod postem konkursowym przepiszcie pierwsze zdanie z tej strony. W przypadku, gdy treść Waszej ulubionej książki zaczyna się dopiero za 6 stroną - prosimy o policzenie stron, na których rozgrywa się fabuła i cytat z 6 strony treści książki. Teraz wystarczy tylko polubić profil facebookowy księgarni "BookBook" w Krotoszynie [KLIKNIJ] I gotowe. Będzie nam również bardzo miło, jeśli wrzucicie zdjęcie czytanej przez Was książki. 

Konkurs trwa do poniedziałku, 10 grudnia, do godziny 12.00. 

Spośród uczestników konkursu wybierzemy jedną osobę, która otrzyma książkę ufundowaną przez księgarnię BookBook w Krotoszynie, mieszczącą się przy ul. Koźmińskiej 2.

Zachęcamy do udziału w zabawie. A w ramach ciekawostki przypomnimy, że księgarnia BookBook działa na krotoszyńskim rynku dokładnie od roku. Wczoraj obchodziła swoje pierwsze urodzinki.

(M.P)
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone