Zamknij

Krotoszyn. Przyszedł do opieki społecznej, wyciągnął nóż i zaczął się ciąć

07:15, 09.01.2019 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

Chwile grozy przeżyli pracownicy krotoszyńskiej opieki społecznej, gdy zauważyli pociętego, krwawiącego mężczyznę idącego korytarzem Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie. Odebrali mu nóż i natychmiast wezwali służby ratunkowe.

39-letni mieszkaniec Krotoszyna wszedł do budynku Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej przy ulicy Kobylińskiej w Krotoszynie. Mężczyzna stanął na klatce schodowej, wyciągnął nóż i zaczął się ciąć.

- Na korytarzu i klatce schodowej w chwili samookaleczenia nie było innych osób – mówi Katarzyna Kulka, dyrektor Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie.

39-letni mieszkaniec Krotoszyna pociął się na klatce schodowej, a następnie zakrwawiony wszedł na korytarz prowadzący do biur pracowników Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie. Tam zauważył go jeden z pracowników opieki. 39-latek nadal trzymał w ręce nóż. 

Pracownik Miejsko - Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krotoszynie natychmiast zaalarmował pozostałych pracowników MOPS-u i zadzwonił po pogotowie ratunkowe na numer alarmowy 112

- Po podaniu informacji do Centrum Powiadamiania Ratunkowego, dyspozytor zadysponował pogotowie ratunkowe oraz patrol policji – dodaje Katarzyna Kulka.

Więcej na ten temat przeczytasz w najnowszym numerze "Gazety Krotoszyńskiej". 

(M.P)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

PomocPomoc

5 0

Nie ma czegoś takiego jak opieka społeczna. Za to jest pomoc społeczna. 10:08, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

DD

1 1

Kolejny zdesperowany nierób poszedł wyżebrać zapomogę socjalną albo nie przyznane 500+. Więcej takich pajaców w sile wieku, a gospodarka z pewnoscią nie siądzie. 18:26, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone