Zamknij

Koźmin Wlkp. Walentynka dla Hani [ZDJĘCIA]

19:00, 11.02.2018 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Ponad  18 tys. zł na rzecz chorej nauczycielki i trenerki z SP nr 1  w Koźminie Wlkp. Hanny Frankowskiej udało się zebrać podczas koncertu "Walentynka dla Hani". Środki maja pomóc pani Hani w walce z choroba nowotworową.

Przy stolikach sali "Perła" w podkoźmińskiej Orli zasiedli uczniowie "jedynki" wraz z rodzicami, grono pedagogiczne, przedsiębiorcy i przyjaciele pani Hani, by wysłuchać wyjątkowego koncertu miłosnych piosenek. Młodzież prezentująca się na scenie zachwycała aranżacjami walentynkowego repertuaru. 


Koncert charytatywny "Walentynka dla Hani" to wielkie poświęcenie i pomoc społeczności lokalnej dla naszej Koleżanki, która rozpoczęła najważniejszy mecz w swoim życiu. Hania, od wielu lat jest nauczycielką w Szkole Podstawowej Nr 1 w Koźminie Wielkopolskim, ucząc wychowania fizycznego i prowadząc pozalekcyjne zajęcia sportowe z piłki ręcznej - podkreśla Jacek Zawodny, dyrektor szkoły.

 

Szerzej na temat wydarzenia już wkrótce w "Gazecie Krotoszyńskiej", tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego niezwykłego koncertu. 

REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone