Zamknij
REKLAMA

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU! Zabierz bliską ci osobę na kawę i deser do Bielawnego

13:00, 11.02.2019 | M.P
REKLAMA
Skomentuj

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

Miło nam poinformować, że w konkursie zwyciężył Maciej Gęstwa. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy po odbiór zaproszenia na kawę i deser w krotoszyńskiej restauracji u Bielawnego. 

Zaproszenie można odebrać jutro (12 lutego) w redakcji "Gazety Krotoszyńskiej" w godzinach od 9.00 do 16.00, a termin jego wykorzystania to 13 lutego. 

 

 

 

W czwartek, 14 lutego obchodzimy Walentynki - dzień zakochanych. Tradycją jest, że w tym dniu pary obdarowują się upominkami lub organizują dla siebie romantyczne wyjścia czy kolację. 

My jednak proponujemy, by drugą połówkę zaskoczyć jeszcze przed Walentynkami. I w środę, 13 lutego, zabrać ją na pyszną kawę i deser do restauracji "U Bielawnego" w Krotoszynie. Gwarantujemy, że ukochana osoba będzie zaskoczona. 

Dlatego też wspólnie z restauracją "U Bielawnego" mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest kawa i deser dla dwojga właśnie 13 lutego.

By wziąć udział w konkursie wystarczy: polubić profil restauracji "U Bielawnego" na Facebooku, a w komentarzu pod postem konkursowym na profilu Gazety Krotoszyńskiej napisać, kogo weźmiesz ze sobą na kawę i deser. 

Na Wasze odpowiedzi czekamy do poniedziałku, 11 lutego do godziny 12.00.

 

(M.P)
REKLAMA

Komentarze (1)

MezaMeza

0 0

Męża Adama Wielebskiego 12:13, 08.02.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone