Zamknij

Nie wiesz, jak spędzić ferie? Wybierz się na zimowe warsztaty kulturalne w Koźminie Wlkp.

09:00, 14.01.2019 | E.S
REKLAMA
Skomentuj

Koźmin Wlkp. Gminny Zespół Instytucji Kultury w Koźminie Wlkp., ośrodek kultury w Koźminie Wlkp., Zimowe warsztaty kulturalne w Koźminie Wlkp.

Mnóstwo atrakcji czeka na najmłodszych w Koźminie Wlkp. podczas rozpoczynających się właśnie zimowych ferii. Ośrodek kultury organizuje dla dzieci "Zimowe warsztaty kulturalne". Warto zapoznać się z ofertą już dziś i zgłosić chęć udziału, bo na część zajęć i spotkań ilość uczestników jest ograniczona.

Dla dzieci przygotowano szereg spektakli, wycieczki i pokaz sztuczek magicznych. Będzie można również spróbować swoich sił w sztuce składania modeli. A na tych, którzy uwielbiają wszelkiego rodzaju harce, będzie okazja do wypróbowania dmuchanych zamków.

"Zimowe warsztaty kulturalne" w Koźminie Wlkp. rozpoczynają się już dziś w poniedziałek, 14 stycznia i potrwają przez dwa tygodnie. Zajęcia będą się odbywać na terenie siedziby Gminnego Zespołu Instytucji Kultury w Koźminie wlkp. przy ul. Floriańskiej oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Koźminie Wlkp., przy ul. Kopernika.

Program "Zimowych warsztatów kulturalnych" w Koźminie Wlkp. przedstawia się następująco. 

 

 

(E.S)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone