Zamknij

operator koparki

Nr oferty: StPr/19/0282Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Transportowa 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie, doświadczenie min. 6 m-cy, aktualne uprawnienia, umiejętność obsługi maszyn budowlanych Zakres obowiązków: praca przy budowie dróg, teren województwa wielkopolskiego i dolnoś
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • aktualne uprawnienia
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : umiejętność obsługo maszyn budowlanych
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Gembiak-Mikstacki Sp.J.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Transportowa 3, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie
      Osoba do kontaktu: Dorota Kala
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: kontakt osobisty
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście
      prace biurowe
      StPr/19/0318
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      StPr/19/0319
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019

      wprowadzanie dokumentów, faktur
      StPr/19/0320

      przygotowywanie ofert
      StPr/19/0321

      zabiegi kosmetyczne
      StPr/19/0323

      szlifowanie, oklejanie
      StPr/19/0324

      mycie,czesanie, farbowanie
      StPr/19/0326

      Dbanie o ekspozycje towarów,obsługa klienta,wsparcie oraz nawiązanie pozytywnej relacji z klientami,dbanie o porządek na sali sprzedaży.Miejsce wykonywania pracy:Skokowa,Oborniki Śląskie.
      StPr/19/0151
      data rozpoczęcia pracy od 15.02.2019
      wynagrodzenie od do 2 350 PLN

      wymagania: wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie, zakres obowiązków: ochrona obiektów magazynowych, umijętność obsługi komputera
      StPr/19/0308
      data rozpoczęcia pracy od 25.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Wymagania: wykształcenie kierunkowe (pielęgniarka, położna, ratownik medyczny), prawo do wykonywania zawodu, doświadczenie bez znaczenia Zakres obowiązków: wykonywanie czynności w zakresie obowiązków
      StPr/19/0313
      data rozpoczęcia pracy od 13.02.2019
      wynagrodzenie od od 3 400 PLN