Zamknij

Pani Teresa z Krotoszyna schudła 38 kg z Centrum Naturhouse w Krotoszynie !

00:00, 13.09.2018 | M.S
Skomentuj

Pani Teresa z Krotoszyna schudła 38 kg z Centrum Naturhouse w Krotoszynie!

Dietetyk z Centrum Dietetycznego Naturhouse z Krotoszyna, wspomina:

Rok temu do mojego gabinetu trafiła Pani Teresa. Jej masa ciała wynosiła wtedy 120 kg. Cel Pani Teresy był jasny od samego początku: utrata kilogramów i poprawa stanu zdrowia. Przez cały okres kuracji Pani Teresa odznaczała się dużą wolą walki z dodatkowymi kilogramami i zdyscyplinowaniem.

Potanowiliśmy zapytać Pani Teresy jak w jej odczuciu przebiega kuracja i jak wspomina początki swojej przygody z Centrum Naturhouse w Krotoszynie.

Imię: Teresa

Wiek: 52 lata

Wzrost: 175 cm

waga przed kuracją: 120 kg

waga po kuracji: 82 kg

Obwód pasa przed kuracją: 130 cm

Obwód pasa po kuracji: 100 cm


 

Jak dowiedziała się Pani o Naturhouse w Krotoszynie i co skłoniło Panią do umówienia się na pierwszą wizytę?

Pani Teresa: O Naturhouse dowiedziałam się od znajomej, która uczęszczała na kurację i była bardzo zadowolona z osiągniętych efektów. To pozwoliło mi uwierzyć, że również i ja mogę odmienić swoje życie i pozbyć się zbędnych kilogramów, których uzbierało się bardzo dużo. Zgłaszając się do Naturhouse ważyłam bowiem aż 120 kg, co przekładało się zarówno na moje zdrowie, jak i samopoczucie. W końcu powiedziałam sobie: „Tak, potrzebuję pomocy. Muszę schudnąć!”. Następnie zapisałam się na wizytę.

Proszę opowiedziec o swoich początkach z Naturhouse. Jak wspomina Pani pierwszą wizytę w Centrum?

Pani Teresa: Muszę przyznać, że byłam trochę zdenerwowana, gdyż nie wiedziałam co mnie czeka. Cała wizyta przebiegła jednak bardzo przyjemnie. Pani Dietetyk udzieliła mi wielu cennych informacji w bardzo przystępny sposób, co bardzo zmotywowało mnie do działania. Ja naprawdę uwierzyłam, że dam sobie radę, choć wcześniej obawiałam się, że rezygnacja z dawnych nawyków żywieniowych może okazać się zbyt trudna.

Co było dla Pani najtrudniejsze w całym toku kuracji?

Pani Teresa: Trudno mi wyodrębnić taką rzecz. Chyba po prostu unikałam myślenia, że coś jest dla mnie zbyt trudne. Poza tym, dieta przygotowywana przez Panią Dietetyk była smaczna i urozmaicona. Nie odczuwałam głodu, w związku z czym łatwiej było mi opierać się pokusom.

Z Naturhouse schudła Pani już 38 kg i nadal chudnie. Skąd czerpie Pani tak silną motywację do walki z dodatkowymi kilogramami?

Pani Teresa: Myślę, że w dużej mierze motywują mnie moi najbliżsi, którzy od samego początku wspierali mnie w tej walce. Mam swój obrany cel, którego osiągnięcie nigdy nie było jeszcze tak blisko i właśnie to stanowi dla mnie nawiększą motywację. Obecnie brakuje mi do niego zaledwie dwóch kilogramów.

Co dała Pani kuracja z Naturhouse? Czy jej przebieg miał wpływ na Pani życie i postrzeganie własnej osoby?

Pani Teresa: Kuracja z Naturhouse przede wszystkim wywarła ogromny wpływ na moje samopoczucie. Mam więcej energii i nie męczę się tak szybko jak wcześniej. Czuję się zdrowa i pełna sił. Poza tym, podobno wyglądam młodziej (śmiech). Często spotykam się z tym, że osoby, z którymi dawno nie miałam kontaktu, nie rozpoznają mnie na ulicy. To tylko utwierdza mnie w przekonaniu, że wraz z pomocą Pani Dietetyk wykonałyśmy kawał dobrej roboty.

Czy jest Pani zadowolona z uzyskanych efektów?

Pani Teresa: Jestem bardzo zadowolona. Myślę, że Naturhouse odmieniło moje nawyki żywieniowe już na zawsze. Mam mocne postanowienie, aby nie wracać do dawnych, złych przyzwyczajeń, gdyż już nie pamiętam, kiedy ostatnio czułam się tak dobrze jak teraz.

Z całą pewnością osiągnęła Pani ogromny sukces, co czyni z Panią wzór do naśladowania dla wielu osób borykających się z problemem nadmiernej masy ciała. Co poradziłaby Pani takim osobom?

Pani Teresa: Zdecydowanie powiedziałabym, aby nie czekali na „odpowiedni moment” i zaczęli działać od razu. Warto zawalczyć o siebie i swoje zdrowie, czego ja jestem naocznym dowodem.

Czy poleciłaby Pani Centrum Naturhouse w Krotoszynie znajomym?

Pani Teresa: Polecałam i cały czas polecam. Wyniki, które udało mi się uzyskać są efektem ciężkiej pracy dwóch osób: mojej i Pani Dietetyk, która służyła mi pomocą przez cały okres mojej kuracji. Jeśli zatem, ktoś tak jak ja zmaga się z problemem nadmiernej ilości kilogramów, w Centrum Naturhouse w Krotoszynie zdecydowanie uzyska fachową opiekę.*Zaprezentowane rezultaty to wyniki indywidualne poszczególnych osób. Osiągnięcie takich samych efektów podczas odchudzania przez innych nie jest gwarantowane.

Jeśli i Ty chciałabyś schudnąć kilka kilogramów i zmienić swoje życie na lepsze to przyjdź do naszego Centrum mieszczącego się w Krotoszynie przy ul. Piastowskiej 4a lub zadzwoń pod nr tel. 694 522 122 i umów się na wizytę. Możesz także zarezerwować wizytę przez terminarz elektroniczny.

https://rezerwacje.naturhouse-polska.pl/index.php/?lokalizacja=krotoszyn

Czekamy na Ciebie!


 

Centrum Dietetyczne Naturhouse
ul. Piastowska 4a, wejście od ul. Kościuszki, 63-700 Krotoszyn

Godziny otwarcia:
Poniedziałek 10.00-18.00
Wtorek, czwartek 9.00-18.00
Środa 11.00-19.00
Piątek 8.00-16.00

(M.S)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone