Zamknij

Szukasz dobrej lodówki? Koniecznie przeczytaj!

15:24, 30.10.2018 | materiały partnera

Wybój lodówki na pewno do prostych nie należy. Mimo mnóstwa ofert na rynku, mocno zróżnicowanych, trudno jest zdecydować się na tę jedną, najlepszą. Bogata oferta zmusza do długich poszukiwań informacji o wybranym sprzęcie, porównywania najlepszych cenowo i jakościowo lodówek. Zdarza się, że zakupiony towar całkowicie odbiega od wstępnych wyobrażeń o nim lub w jakimś jednym aspekcie coś nie gra. Co więc zrobić, na co zwrócić uwagę, aby mieć większą pewność?

Nie daj się zwieść!

Na zakupy najlepiej wybrać się z osobą dociekliwą, odważną i realnie stąpającą po ziemi. Zawsze we dwoje lepiej dokonać wyboru, a wcześniej przedyskutować kwestię zakupu .Nie zawsze wysoka cena oznacza, że w domu pojawi się super sprzęt, który nigdy cię nie zawiedzie. Najlepiej wiec zebrać garść stosownych informacji o danym produkcie, popytać znajomych, przewertować fora internetowe, aby zbliżyć się jak najmocniej do źródła prawdy. Czasami jest tak, że kwestia designu, ceny i innowacyjnych funkcji lodówki odbierze realne spojrzenie na rzeczywistość.

Na co zwrócić uwagę?

Priorytetowa kwestia dotyczy wyboru lodówki do zabudowy lub wolnostojącej. Jeśli masz w bliższej przyszłości pomysł na remont kuchni, to możesz dokładnie przemyśleć, jaki sprzęt spełniłby twoje wymagania. Jeśli zdecydujesz się na lodówkę do zabudowy, to będzie ona miała mniejsze gabaryty, ale też stracisz na pojemności. Nie każdy jednak potrzebuje dużej ilości półek, kilku szuflad do zamrażania itd. Druga kwestia przemawiająca za wyborem lodówki do zabudowy jest taka, że stworzysz dzięki takiemu rozwiązaniu bardziej estetyczną przestrzeń.

Organizacja wnętrza

To bardzo ważna sprawa, szczególnie dla kobiet. Im Więcej funkcjonalnych półek, uchwytów, miejsc na jajka, słoiczki itp. tym lepiej. Zastanów się, jaki typ żywności najczęściej przechowujesz, ile potrzeba ci przestrzeni na co dzień do optymalnego zagospodarowania wnętrza. Ważny jest też kolor półek, najlepiej gdy są przeźroczyste. Wiadomo, że wtedy przepuszczają światło i dzięki temu jest lepsza widoczność.  

Ekonomia i decybele…

To bardzo ważne sprawy. Jeśli drażni cię głośna praca sprzętu domowego, koniecznie sprawdź przed zakupem liczbę decybeli generowanych przez lodówkę. Wartość poniżej 38db gwarantuje cichą pracę sprzętu. Zwróć także uwagę na klasę energetyczną, im większa, tym mniejsze rachunki za prąd w skali roku! Klasa A+++ to najlepszy z możliwych wybór!

Ranking lodówek!

To zdecydowanie najlepsza podpowiedź, co do zakupu. Bardzo klarownie i pomysłowo zrobiono to np. na rankingmania.pl. Pierwsze trzy opisy dotyczą pralek wolnostojących w różnym przedziale cenowym. Pierwsza do 1000 zł, kolejna do 1700, a ostatnia powyżej tej kwoty. Dalej w rankingu przedstawiony został topowy model lodówki do zabudowy oraz lodówka w stylu retro. Bardzo ciekawe rozwiązanie do stylowej kuchni! Przy propozycji zakupowej znajduje się informacja o zużyciu energii, hałasie, pojemności oraz cenie i jakości sprzętu.

Warto tu zaglądać, aby zakup lodówki i innych sprzętów do domu, był pewniejszy i przyjemniejszy.

 

(materiały partnera)
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone