Zamknij
REKLAMA

Porównywarki finansowe, czyli szybki i prosty sposób na sprawdzenie ofert kredytowych

10:56, 14.01.2019 | Artykuł partnerski
Skomentuj

Zepsuł Ci się samochód? Pralka odmówiła posłuszeństwa? A może od dłuższego czasu myślisz o wspólnych wakacjach dla całej rodziny lub remoncie mieszkania? Są chwile, gdy pieniądze po prostu muszą się znaleźć, a konto świeci pustkami. Co wtedy zrobić? Najłatwiej jest pożyczyć gotówkę od kogoś bliskiego, ale niestety nie zawsze jest to możliwe z wielu powodów – osoba ta może nie posiadać kwoty, która nas interesuje, a poza tym, nawet jeśli ją posiada, nie musi przecież chcieć jej nam pożyczyć. W takiej sytuacji pozostaje nam zwrócić się do banku lub firmy pożyczkowej o kredyt.

  1. W podjęciu decyzji pomoże porównywarka finansowa
  2. Pożyczki internetowe – szybka decyzja, niewielkie kwoty

 

W podjęciu decyzji pomoże porównywarka finansowa

Na polskim rynku oferta kredytowa jest tak duża, że wybór konkretnej instytucji bywa bardzo trudny. Zresztą sam fakt pożyczenia pieniędzy, w szczególności dużej kwoty, to decyzja bardzo odpowiedzialna i warta dogłębnego przemyślenia. Przed jej podjęciem należy przeanalizować i porównać propozycje przynajmniej kilku instytucji. W tym celu możemy udać się do doradcy finansowego, który bezpłatnie przedstawi nam oferty kredytów z paru banków i pomoże wybrać najlepszą z nich.

Możemy również samodzielnie przejrzeć bogaty asortyment kredytów i zdecydować się na konkretną opcję. Porównywarka finansowa www.lowcakredytow.pl zawiera rankingi i porównanie kilkudziesięciu bankowych kredytów gotówkowych, samochodowych czy hipotecznych. Dzięki zawartym na stronie informacjom można w prosty i szybki sposób sprawdzić i zestawić ze sobą dane ofertowe w zakresie oprocentowania, wysokości miesięcznej raty, RRSO czy prowizji. Przykładowo, jeśli interesuje nas kredyt 25 tys na www.lowcakredytow.pl w specjalnym, intuicyjnym formularzu wpisujemy pożyczaną kwotę oraz pozostałe wymagane informacje, które są niezbędne bankowi do udzielenia kredytu, np. źródło dochodu czy liczbę miesięcznych rat. Zebrane w ten sposób informacje pozwalają łatwo i wygodnie uzyskać wiedzę niezbędną do wyboru konkretnej instytucji, w której złożymy wniosek o kredyt. Decyzja o jego przyznaniu zapada zazwyczaj w ciągu kilkunastu dni od złożenia deklaracji.

Pożyczki internetowe – szybka decyzja, niewielkie kwoty

Alternatywą dla kredytów bankowych są szybkie pożyczki internetowe. Ich zaletą jest błyskawiczne rozpatrzenie wniosku – często nawet w ciągu kilku godzin od jego złożenia. Do wad zaliczyć można z pewnością dość niską kwotę, o którą można się starać. Zazwyczaj jest to maksymalnie kilka tysięcy złotych, częściej jednak zaledwie kilkaset, jeśli jest to pierwsza nasza pożyczka w danej firmie. W przypadku zapotrzebowania na dużo większe sumy, pozostaje nam bank i porównywarka finansowa. Szukając oferty na kredyt 30 tys na www.lowcakredytow.pl, otrzymamy przynajmniej kilkanaście propozycji od instytucji bankowych na sumę, która nas interesuje.

Staranie się o kredyt gotówkowy, mieszkaniowy czy na samochód nie należy niestety do najszybszych i najłatwiejszych, jednakże to zwykle jedyna droga, aby móc cieszyć się wymarzonym zakupem. Na szczęście istnieje sporo narzędzi, takich jak porównywarki pieniężne, które mogą znacznie pomóc w owym procesie. Warto z nich korzystać.

(Artykuł partnerski)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone