Zamknij
REKLAMA

Zegarki z serii Citizen eco drive - punktualność i styl

12:04, 15.01.2019 | materiały partnera

Wobec ogromnego wyboru różnych marek zegarków dostępnych na rynku klient, może idealnie dopasować zegarek do swoich potrzeb i stylu. Elegancki i stylowy zegarek męski https://www.czaszegarkow.pl/citizen-eco-drive-180-c-41_230.html jest jedną z propozycji docenianych przez wielu panów. Eco Drive to seria zegarków  idealnie wpisująca się w wymagania współczesnych klientów – świadomych dynamicznych zmian zachodzących w świecie, żyjących zgodnie z naturą i opowiadających się za ochroną środowiska. Należą do niej zegarki męskie i damskie. Mechanizm kwarcowy Eco Drive zapewnia niezawodne funkcjonowanie zegarka i precyzyjne odmierzanie czasu.

Technologia Eco Drive – innowacyjne zasilanie zegarków

Eco Drive to również nowoczesna technologia, a zarazem seria najnowszych zegarków typowa również dla marki Citizen. Dawniej technologia ta działała w oparciu o ładowanie akumulatora zegarka za pomocą paneli słonecznych umieszczonych na wierzchu tarczy zegarka, podobnie jak w kalkulatorach. Obecnie mechanizm ten polega na wychwytywaniu światła słonecznego i sztucznego przez miniogniwa świetlne umieszczone na wewnętrznej stronie tarczy zegarka, gdzie jest ono przetwarzane w energię elektryczną. Rozwój technologii Eco-Drive sprawił, że najnowsze modele zegarków marki  do Citizen, zaprojektowano w taki sposób, że światło przenika nie tylko przez samą tarczę, ale również przez pierścień na połączeniu koperty z zewnętrzną częścią tarczy.

Zegarek męski Citizen Eco-drive BM8530-89E

Zegarek z analogową tarczą w kopercie z zakręcanym deklem na stalowej bransoletce to uniwersalny model stworzony z myślą o aktywnych, dynamicznych mężczyznach. Mimo, iż wyróżnia go klasyczny design i niezawodność, jest również niezwykle funkcjonalny. Wyposażony w mechanizm kwarcowy z ogniwem słonecznym bardzo dokładnie pokazuje czas.  Zegarek posiada datownik z dnie miesiąca i 12 godzinny tryb wyświetlania. Jest wodoszczelny do głębokości 100 metrów.

Zegarek męski Citizen Eco-Drive Stiletto AR1135-10E

Kolejny model marki Citizen z serii Eco Drive to propozycja dla zwolenników klasyki. Dyskretny, elegancki design zegarka podkreśla analogowa tarcza, czarny cyferblat z szafirowym szkłem, mechanizm ukryty w stalowej, cienkiej kopercie i prosty skórzany pasek. W tym modelu również zastosowano nowoczesny mechanizm kwarcowy zasilany baterią słoneczną. Zegarek ten jest odporny na drobne zachlapania i posiada wodoszczelność na poziomie 30 metrów.

Zegarek Citizen Eco Drive 180

Wielofunkcyjny zegarek marki Citizen dostępny w wersji z niebieską tarczą to idealny prezent dla sportowców oraz dynamicznych młodych ludzi. To niezwykle wytrzymały model wyposażony w wieczny kalendarz, alarm, stopper oraz funkcję UTC (Uniwersalny czas koordynowany). Zegarek pokazuje również czas na świecie. Szczotkowana, polerowana tytanowa koperta chroni mechanizm kwarcowy. Odporne na pęknięcia i zarysowania mineralne szkło stanowi doskonałą ochronę tarczy. Elegancka bransoletka wykonana ze stopów metali lub ceramiki z motylkowym zapięciem również podkreśla sportowy charakter tego modelu.

(materiały partnera)
REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone