Zamknij
REKLAMA

Dlaczego warto ubezpieczyć smartfon?

09:09, 17.01.2019 | materiał partnera
Skomentuj

Smartfony ze względu na swoją ogromną funkcjonalność, są w stanie skutecznie zastąpić komputer czy laptop. Zakup takiego sprzętu często jednak wiąże się ze sporym wydatkiem sięgającym niekiedy nawet kilku tysięcy złotych. Warto zatem zainteresować się dobraniem odpowiedniego ubezpieczenia, które zagwarantuje nam, że niezależnie od tego, czy nasz telefon się popsuł, czy został skradziony, nie pozostaniemy z problemem sami.  

Na co narażony jest nasz telefon? 

Ze smartfonów korzystamy każdego dnia. Ze względu na naszą aktywność sprzęt ten najczęściej narażony jest na upadki z dużej wysokości, co zazwyczaj kończy się z rozbiciem ekranu. Częste są również przypadki zalania czy zatopienia telefonu. Smartfony, ze względy na swoją wartość są atrakcyjnym obiektem dla złodziei, a same kradzieże są obecnie coraz częściej zgłaszane. Wiąże się to również z nieautoryzowanym użyciem danych, które się na nim znajdują.  

Kto powinien ubezpieczyć telefon? 

Ubezpieczeniem powinny zainteresować się zwłaszcza osoby posiadające cenny telefon. Nie jest to jednak jedyna zasada. Każda osoba, która korzysta ze smartfona w celach biznesowych, lub musi posiadać stały kontakt z bliską osobą, powinna również zakupić dopasowaną polisę. Telefony umożliwiają nam szybkie wykonanie wielu czynności. Dostarczają rozrywki, pozwalają na naukę, pracę, a także stałe utrzymanie kontaktu ze znajomymi czy rodziną. Jest to ważny element wpływający na komfort naszego życia, dlatego zadbajmy o zakup dedykowanej polisy.  

Ubezpieczenie szyte na miarę 

Towarzystwa ubezpieczeniowe rzadko posiadają w swojej ofercie atrakcyjne dla klientów indywidualnych ubezpieczenia. Często są one drogie i jednocześnie posiadają liczne restrykcyjne ograniczenia, które wielu osobom nie odpowiadają. Warto zainteresować się ofertami prywatnych firm ubezpieczeniowych, które są dedykowane posiadaczom telefonów. Przykładem firmy, która posiada atrakcyjne polisy, dostępne dla osób zamieszkujących Wielką Brytanię jest Gadget Cover. Proponowany przez nich iphone insurance obejmuje wszystkie sytuacje i przypadki, w których możemy zniszczyć lub stracić nasz telefon. Takie ubezpieczenie jest aktywne od momentu podpisania umowy. Dodatkowo możemy liczyć na zachęcające zniżki i promocje, które sprawiają, że oferta firmy staje się jeszcze korzystniejsza.  

Ubezpieczenie telefonu jest doskonałym sposobem, aby uniknąć niepotrzebnych nerwów, gdy nasz sprzęt się popsuje, zniszczy lub zostanie skradziony. Bez względu na to, z jakiego modelu korzystamy, zakup polisy zawsze będzie dobrym posunięciem. 

(materiał partnera)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© krotoszynska.pl | Prawa zastrzeżone