Oferta pracy: Specjalista ds. przygotowania i nadzoru inwestycji

Opublikowano:
Autor:

Oferta pracy: Specjalista ds. przygotowania i nadzoru inwestycji - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Praca

Jesteśmy firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie budownictwa obiektów gospodarki wodno-ściekowej (oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków, obiekty melioracyjne). Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. przygotowania i nadzoru inwestycji
OPIS STANOWISKA

  • praca biurowa polegająca na wsparciu procesu przygotowania i realizacji zadań inwestycyjnych,
  • analiza dokumentacji projektowej,
  • kontrola kosztów budowy oraz harmonogramów realizacji inwestycji,
  • współpraca z kierownikami budów.
WYMAGANIA

  • wykształcenie techniczne (inżynieria środowiska, budownictwo lub pokrewne),
  • umiejętność czytania projektów budowlanych,
  • podstawowa znajomość branży wodno-kanalizacyjnej,
  • dyspozycyjność i zaangażowanie,
  • prawo jazdy kategorii B.
OFERUJEMY

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne i terminowo wypłacane wynagrodzenie.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres: Hydro-Marko, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin lub e-mail: biuro@hydro-marko.pl (prosimy w temacie podać nazwę stanowiska). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE