93 bramki w III kolejce krotoszyńskiej halówki

93 bramki w III kolejce krotoszyńskiej halówki - Zdjęcie główne

Prawdziwy festiwal bramek mogli podziwiać kibice podczas spotkań III kolejki krotoszyńskiej halówki. Strzelono aż 93 gole. Najpierw Tornado wysoko rozgromiło Samych Swoich. Zwycięzcy rozbili grających w osłabieniu rywali, aplikując im aż 18 bramek, a tracąc przy tym zaledwie 2. W kolejnym meczu zespół K.O zmierzył się z Intermarche. Mimo prowadzenia do przerwy zawodników Intermarche 3-2, druga połowa należała do K.O, które nie oddało zwycięstwa do końca, wygrywając 8-6. Do wyróżniających się zawodników należał m.in. Adam Szych - strzelec 6 bramek. W tzw. meczu dnia naprzeciw sobie stanęli A Seree Tee i Jędrzej Paczków 90-ta minuta. Od początku spotkania przewagę zyskała drużyna mistrza Krotoszyna lecz za każdym razem na ich drodze stawał dobrze dysponowany tego dnia bramkarz przeciwników Mateusz Zybała. W pierwszej połowie A Seree Tee zdołało strzelić bramkę po dobrze wykonanym rzucie karnym przez Grzegorza Gmerka, co dało im prowadzenie do przerwy. Druga połowa to rosnąca przewaga mistrzów Krotoszyna, którzy przełamali niemoc strzelecką i wygrali spotkanie 6-3. Ze starcia Sipy Team i Bez Nazwy zwycięsko wyszła ta druga drużyna. Już na przerwę Bez Nazwy schodzili prowadząc 5-3. Druga część gry tez przebiegała pod ich dyktando. Ostatecznie wygrali 13-4. Natomiast zawodnicy MTV Rozdrażew zmiażdżyli Magic Krotoszyn 20 do 2. Zaś w ostatnim meczu kolejki zespół Żubry podejmował Hejke Team. Mimo gry bez zmian drużyna Hejki wygrała pewnie 8-3.(mak)Wyniki SpotkańTornado - Sami Swoi 18-2K.O - Intermarche 8-6A Seree Tee - Jędrzej Paczków 90-ta minuta 6-3Sipa Team - Bez Nazwy 13-4MTV Rozdrażew - Magic Krotoszyn 20-2Żubry - Hejka Team 8-3PAUZA - Błonie Team Piątka kolejki: bramkarz: Sebastian Kmiecik (A Seree Tee), obrońcy: Karol Krystek (Bez Nazwy) Marcin Kaczmarek (MTV Rozdrażew), napastnicy: Adam Szych (K.O), Krzysztof Ratyński (Hejka Team).