A Seree Tee znów punktuje

A Seree Tee znów punktuje - Zdjęcie główne

10 kolejka krotoszyńskiej halówki przyniosła sporo emocji. Najpierw Żubry zmierzyły się z faworytami spotkania czyli drużyną Tornado. Mecz był jednak wyrównany. Ostatecznie Żubry pokonały rywali 4:2. Później ekipa Jędrzej Paczków 90-ta minuta rywalizowała z MTV Rozdrażew. I dobrze radziła sobie w pierwszej połowie, ale druga już należała do MTV. Reprezentanci Rozdrażewa wygrali 15 do 8 inkasując kolejne 3 punkty. Nie mniej emocjonujące było starcie Intermarche z ekipa Sipy Team, która jeszcze nie zdobyła punktów. Zespół zawodników Astry Krotoszyn nie dał szans Sipie ogrywając ich 9-4. Natomiast Hejka Team z powodów braków kadrowych sprawiła prezent drużynie Magic Krotoszyn oddając spotkanie walkowerem, a co za tym idzie cenne 3 punkty. Sporo goli padło w pojedynku Samych Swoich z drużyna K.O, która uległa przeciwnikowi aż 18-5. Ostatnie, najciekawsze spotkanie kolejki rozegrała drużyna A Seree Tee, podejmując Profal Błonie Team. Pierwsza połowa należała do zespołu z Błoni, który na przerwę schodził z jednobramkowym prowadzeniem. Druga połowa należała już do A Seree Tee, które wypunktowało przeciwnika aż 14-6.(mak)