Astra lepsza od Orła

Astra lepsza od Orła - Zdjęcie główne

Piątą pod rząd wygraną odnieśli piłkarze Astry. Tym razem, na wyjeździe pokonali Orła Mroczeń. Krotoszynianie mieli powody, aby zrewanżować się zawodnikom Orła, którzy rozgromili ich jesienią 2:7.

W?obozie Astry panowała więc pełna mobilizacja. Do przerwy to gospodarze prowadzili jednak 1:0, po bramce zdobytej z?karnego przez Rafała Janickiego. W?drugiej połowie krotoszynianie zagrali znacznie lepiej. Już pięć minut po wznowieniu gry wyrównującą bramkę zdobył Karol Krystek.

Upłynęło zaledwie pięć kolejnych minut, a?na prowadzenie wyprowadził Astrę Mikołaj Marciniak. Było to jego 18 trafienie w?tym sezonie. Później okazje mieli jeszcze jedni i?drudzy, ale nie zostały one wykorzystane i?wynik już się nie zmienił. Warto dodać, że w?barwach Astry zadebiutował piłkarz z?Ukrainy Ostap Lialiuk.

W?następnym meczu, w?najbliższą niedzielę, 30 kwietnia, Astra, w?derbach powiatowych, podejmować będzie Piasta (13.00), w?świąteczną środę, 3 maja, zagra na wyjeździe z?Baryczą Janków Przygodzki (11.00), a?7 maja podejmować będzie GKS Żerków (16.30).