Astra pokonała Lisa

Astra pokonała Lisa - Zdjęcie główne

Siatkarskie kadetki Astry pokonały „u siebie” Lisa Tuliszków. Pierwsze dwa sety miały podobny przebieg tzn. gospodynie szybko zyskiwały przewagę, którą z czasem powiększały i w ten sposób kontrolowały sytuację. Inauguracyjna partia wygrana została 25:13. Druga zaczęła się od prowadzenia 5:0, a potem było: 13:7, 18:9 i ostatecznie 25:18. Odmiennie było na początku trzeciej odsłony, która zaczęła się od prowadzenia Lisa 4:0, a następnie 9:3, 11:7. Po kilku minutach straty zostały odrobione i był remis 11:11. Po chwili to gospodynie po raz pierwszy w tym secie zyskały przewagę, którą głównie dzięki dobrym zagrywkom Katarzyny Drewniak, zaczęły zwiększać wygrywając wysoko – 25:14 i cały mecz 3:0. (wb)