Biały Orzeł pokonał Polonię 1912 Leszno [ZDJĘCIA]

Biały Orzeł pokonał Polonię 1912 Leszno [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne

W przedostatnim meczu rundy jesiennej piłkarze Białego Orła pokonali, na własnym terenie, Polonię 1912 Leszno 4:2 (1:1).

Prowadzenie dla gospodarzy w siódmej minucie uzyskał Bartłomiej Ziembiński. Później stworzyli oni kilka bardzo dobrych sytuacji, ale nie potrafili ich wykorzystać. Tymczasem w doliczonym czasie pierwszej połowy wyrównał Michał Marciniak. Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy po szybko rozegranym rzucie wolnym z 16 metrów trafił Łukasz Glapiak i to goście byli teraz w lepszej sytuacji. Ale minęło zaledwie pięć minut a ponownie do remisu, także ze stałego fragmentu, ale z 25 metrów, doprowadził Igor Skowron, w czym jednak duża "zasługa" leszczyńskiego bramkarza.

Od 61 minuty prowadzenie dla Orłów odzyskał Michał Sztok, a ich wygraną w 70 minucie przypieczętował Marek Wiła.