Biegali w Dierdorfie

Biegali w Dierdorfie - Zdjęcie główne

Krotoszyńscy biegacze gościli w partnerskim Dierdorf. W Kolonii wzięli udział w biegu na 10 km w Opactwie Maria Laach. Trasa prowadziła wokół jeziora Laacher See, pod którym znajduje się czynny wulkan. W biegu głównym wystartowało ponad 500 osób. Krotoszanie wypadli znakomicie. Czwarte miejsce w kategorii open zajął Robert Domagała, z czasem 0:37:35, dało mu to 3 miejsce w jego kategorii wiekowej. W grupie pań wystartowała Małgorzata Andrejczuk, która z czasem 1:07:20 uplasowała się na 95. pozycji i 13 miejscu w swojej kategorii wiekowej W-30. Kolejni zawodnicy zajęli następujące miejsca – 11. Krzysztof Kasprzak (40:11), 1 w M-45, 20. Piotr Grzempowski (41:24), 4 w kat, 69. Andrzej Maciejewski (46:11), 7 w kat, 155. Jan Knapik (54:11), 23 w kat, 175. Piotr Tyczyński (56:27) 32 w kat, 223. Walery Maćkowiak (1:05:14) 23 w kat. (wb)