Biegiem po plaży

Biegiem po plaży - Zdjęcie główne

Biegowi głównemu, którego siedmiokilometrowa część prowadzona była po plaży, towarzyszyły zmagania dla dzieci i młodzieży oraz bieg samorządowców na dystansie 2 km. Najszybciej bardzo ciężką i wymagającą trasę biegu głównego pokonał Kenijczyk MUTETI Daniel Muindi, 0:49:25. Najszybszym z Krotosza okazał się Czesław Sienkiewicz, który na 43 miejscu pojawił się na linii mety z czasem 1:06:06 i tym samym po raz kolejny stanął na ?pudle? w swojej kategorii, tym razem na średnim stopniu. Piotr Grzempowski był 104 (1,11,56), Andrzej Maciejewski ? 132 (1,13,49), Adam Szymański ? 398 (1,27,40), a Andrzej Rzymski ? 580 (1,39,19). Po zmaganiach sportowych nadszedł czas wręczania nagród i relaksu przy dobrym posiłku i zimnym kuflu piwa.  Nagrody wręczał między innymi Artur Barciś zaproszony na tą imprezę sportową a dla wszystkich wystąpił zespół Raggafaya. (wb)

W 750-osobowej grupie startujących w Międzynarodowym Biegu po Plaży w Jarosławcu nie zabrakło reprezentantów Krotoszyna.Biegowi głównemu, którego siedmiokilometrowa część prowadzona była po plaży, towarzyszyły zmagania dla dzieci i młodzieży oraz bieg samorządowców na dystansie 2 km. Najszybciej bardzo ciężką i wymagającą trasę biegu głównego pokonał Kenijczyk MUTETI Daniel Muindi, 0:49:25. Najszybszym z Krotosza okazał się Czesław Sienkiewicz, który na 43 miejscu pojawił się na linii mety z czasem 1:06:06 i tym samym po raz kolejny stanął na „pudle” w swojej kategorii, tym razem na średnim stopniu. Piotr Grzempowski był 104 (1,11,56), Andrzej Maciejewski – 132 (1,13,49), Adam Szymański – 398 (1,27,40), a Andrzej Rzymski – 580 (1,39,19). Po zmaganiach sportowych nadszedł czas wręczania nagród i relaksu przy dobrym posiłku i zimnym kuflu piwa. Nagrody wręczał między innymi Artur Barciś zaproszony na tą imprezę sportową a dla wszystkich wystąpił zespół Raggafaya. (wb)