CKS pokonał Koronę

CKS pokonał Koronę - Zdjęcie główne

CKS Zduny rozbił na własnym terenie Koronę Pogoń Stawiszyn. Do przerwy gospodarze, po dwóch golach zdobytych głową przez Adama Kucińskiego (19 i 45 min.), przedzielonych trafieniem Huberta Brajera (37) prowadzili 2:1. Gdy w 72 min. gola zdobył Kamil Konarkowski było już niemal pewne, że kolejny komplet punktów zostanie w Zdunach. A jeszcze bliżej było tego zaledwie cztery minuty później po samobóju Patryka Brajera. Autorem piątego gola dla CKS – u był Łukasz Stybel (83). Rywale ambitnie grali do końca i w 88 min. rozmiary porażki zmniejszył Konrad Sadłowski. CKS Zduny zagra w najbliższą niedzielę na wyjeździe z Victorią Skarszew. (wb)