Cztery medale dla krotoszyńskiej sekcji Taekwon-Do

Cztery medale dla krotoszyńskiej sekcji Taekwon-Do - Zdjęcie główne

Podopieczni Piotra Tomczaka, z krotoszyńskiej sekcji Taekwon-Do, ćwiczący w miejscowym gimnazjum nr 4 odnieśli kolejny sukces. Na Mistrzostwach Polskiej Federacji Taekwon-Do zorganizowanych w Toruniu wywalczyli cztery medale. Antoni Gidaszewski – zdobył złoto (walki bong matsogi w kategorii młodzik młodszy do 125 cm). Ignacy Rosik także wywalczył złoty krążek (walki bong matsogi w kategorii młodzik młodszy do 115 cm). Z kolei Franciszek Rosik ma teraz w swojej kolekcji dwa brązowe medale (układy formalne oraz walki bong matsogi w kategorii młodzik do 125 cm). W zawodach startował jeszcze Jakub Waśkowiak.

Warto wspomnieć, że sekcja Taekwon-Do pod opieką Piotra Tomczaka rozwija się już od 4 lat.

Zainteresowani treningami mogą wziąć udział w zajęciach, wystarczy skontaktować się z trenerem pod numerem telefonu 661-632-811.