Dwudziesty turniej tenisa stołowego o puchar LZS Bożacin

Dwudziesty turniej tenisa stołowego o puchar LZS Bożacin - Zdjęcie główne

33 zawodników uczestniczyło w turnieju tenisa stołowego. Walczono o puchar LZS Bożacin. Ponadto w XXV Ogólnopolskim Memoriale Bożeny Kurek w Przygodzicach do rywalizacji stanęli – Dominik Talaga (Błyskawica).

Był on drugi wśród juniorów. W roczniku 1994 i starsi Bartosz Elias uplasował się na trzecim miejscu. W roczniku 1975 i starsi na średnim stopniu podium stanął z kolei Sławomir Grzelski (obaj Krotosz). Natomiast w Gizałkach rozegrano mistrzostwa Południowej Wielkopolski. W deblu młodzików drugą lokatę wywalczyli – Krzysztof Szymlet (Bożacin) z Kacprem Klonowskim (Wielowieś).Najlepsi w turnieju w Bożacinie w poszczególnych kategoriach:Seniorki1. Patrycja Banaszek, Bożacin, 2. Laura Litwin, Bożacin, 3. Natalia Szwałek, Stara Obra, 4. Dorota Ludwiczak, SalniaMłodzicy 1. Krzysztof Szymlet, Bożacin, 2. Kacper Klonowski, Wielowieś, 3. Jakub Zybała, Świnków, 4. Mateusz Jagła, BożacinSeniorzy 1. Paweł Robak, Bożacin, 2. Henryk Kurzawski, Piwniczanka Krotoszyn, 3. Marek Sójka, Gorzupia, 4. Mirosław Sobański, SmoszewWeterani LZS Bożacin 1. Paweł Robak, 2. Marek Szczuraszek, 3. Remigiusz Kalak, 4. Leszek Litwin.Gra podwójna o puchar firmy "Wit-pasz" z Krotoszyna 1. Marek Sójka i Mirosław Sobański, 2. Paweł Robak i Henryk Kurzawski, 3. Remigiusz Kalak i Marek Szczuraszek, 4. Dominik Drygas i Krzysztof Szymlet.