Grad goli w powiatowych derbach

Grad goli w powiatowych derbach - Zdjęcie główne

W piłkarskiej B klasie doszło do powiatowych derbów, w których Sokół podejmował Sulimirczyka. W meczu tym padło aż 9 goli. Zaczęło się zgodnie z przewidywaniami, gdyż już w drugiej minucie prowadzenie dla chwaliszewian zdobył Krystian Chmielarz. Zaledwie jednak chwilę później doszło do nieporozumienia Michała Tanasia z Adamem Ciepłym i w efekcie ten wpakował piłkę do własnej siatki. Potem trafili jeszcze Marcin Szymanowski (z karnego) i Tomasz Pawlak i do przerwy to goście prowadzili 3:1. Na początku drugiej połowy bramkarz Sokoła sfaulował jednego z rywali i znów mieliśmy karnego. Znów wykorzystał go Szymanowski. W 54 min. niewiele z rzutu wolnego pomylił się Damian Gmerek. Cztery minuty potem precyzyjniejszy był sulmierzycki napastnik Daniel Kulawski. Po chwili dobrej sytuacji dla gospodarzy nie wykorzystał Tomasz Stefan. W 73 min. za zagranie ręką sędzia podyktował kolejnego karnego dla gości. Tym razem wykorzystał go Maciej Banasiewicz. Ambitni chwaliszewianie grali jednak do końca i efektem tego były dwa gole strzelone przez Piotra Śliwińskiego i Gmerka. Ten drugi w ostatniej minucie miał jeszcze jedną okazję, ale jego rzut wolny został obroniony. (wb) Zobacz galerię zdjęć ze spotkania