Autor:

Kiepski weekend naszych drużyn - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

Jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki to bilans występów zespołów z powiatu krotoszyńskiego na piłkarskich boiskach w ten weekend.Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował na własnym boisku Victorię Ostrzeszów. Oba zespoły zajmują miejsca w środku tabeli. Ciężko było wskazać murowanego lidera. Kibice zobaczyli ciekawe spotkanie, pełne szybkich akcji, okraszone gradem goli. Niestety, o jedną bramkę więcej zdobyli gracze Victorii. Spotkanie zakończyło się porażką Białego Orła 3:4.Zobacz galerię zdjęć ze spotkania [KLIK]Astra Krotoszyn, po porażce ze Stalą Pleszew, znów mierzyła się z zespołem z czuba tabeli ? Odolanovią Odolanów. I po raz kolejny, po dobrym meczu, uległa minimalnie, notowanemu wyżej rywalowi. Zwycięską bramkę dla Odolanovii zdobył w 45 minucie Kamil Czołnik.Piast Kobylin nie wykorzystał szansy zbliżenia się do czołówki. Podejmował on Pogoń Trębaczów, jednak spotkanie nie potoczyło się po myśli gospodarzy. Zaczęło się dobrze, prowadzenie dla kobylinian zdobył Tomasz Kokot, ale potem samobójcze trafienie zaliczył Porzucek, a w drugiej połowie zwycięstwo gościom zapewnił Filip Latusek. Pogoń pokonała Piasta 2:1.Na trzy punkty liczyli piłkarze Sulimirczyka, którzy podejmowali A-klasowego outsidera, Spartę Russów. Piłkarze z Sulmierzyc przyzwyczaili już kibiców do szybkiej, otwartej gry. Nie inaczej było tym razem. Jednak styl gry nie przełożył się na wynik. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Wynik 1:1.Zobacz galerię zdjęć ze spotkania [KLIK]B-klasowy lider, CKS Zduny, zakończył rundę dwoma porażkami. O ile tydzień temu porażka była bezdyskusyjna, o tyle tym razem zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. W drugiej połowie CKS miał co najmniej kilka sytuacji ?stuprocentowych?, których nie wykorzystał i zakończyło się porażką z Tarchalanką Tarchały Wielkie 0:1. Z komfortowej przewagi nad drugimi Żakami Taczanów, zostały ledwie 2 punkty.Zobacz galerię zdjęć ze spotkania [KLIK]Zobacz galerię zdjęć ze spotkania [KLIK]Jedynym zespołem z powiatu, który może poszczycić się kompletem punktów zdobytym w ten weekend jest Sokół Chwaliszew, który pokonał na wyjeździe Czarnych Wierzbno 1:0.

Jedno zwycięstwo, jeden remis i cztery porażki to bilans występów zespołów z powiatu krotoszyńskiego na piłkarskich boiskach w ten weekend.Biały Orzeł Koźmin Wlkp. podejmował na własnym boisku Victorię Ostrzeszów. Oba zespoły zajmują miejsca w środku tabeli. Ciężko było wskazać murowanego lidera. Kibice zobaczyli ciekawe spotkanie, pełne szybkich akcji, okraszone gradem goli. Niestety, o jedną bramkę więcej zdobyli gracze Victorii. Spotkanie zakończyło się porażką Białego Orła 3:4.[ZT]11243/349944[/ZT]

Astra Krotoszyn, po porażce ze Stalą Pleszew, znów mierzyła się z zespołem z czuba tabeli – Odolanovią Odolanów. I po raz kolejny, po dobrym meczu, uległa minimalnie, notowanemu wyżej rywalowi. Zwycięską bramkę dla Odolanovii zdobył w 45 minucie Kamil Czołnik.Piast Kobylin nie wykorzystał szansy zbliżenia się do czołówki. Podejmował on Pogoń Trębaczów, jednak spotkanie nie potoczyło się po myśli gospodarzy. Zaczęło się dobrze, prowadzenie dla kobylinian zdobył Tomasz Kokot, ale potem samobójcze trafienie zaliczył Porzucek, a w drugiej połowie zwycięstwo gościom zapewnił Filip Latusek. Pogoń pokonała Piasta 2:1.Na trzy punkty liczyli piłkarze Sulimirczyka, którzy podejmowali A-klasowego outsidera, Spartę Russów. Piłkarze z Sulmierzyc przyzwyczaili już kibiców do szybkiej, otwartej gry. Nie inaczej było tym razem. Jednak styl gry nie przełożył się na wynik. Spotkanie zakończyło się podziałem punktów. Wynik 1:1.[ZT]11245/350010[/ZT]

B-klasowy lider, CKS Zduny, zakończył rundę dwoma porażkami. O ile tydzień temu porażka była bezdyskusyjna, o tyle tym razem zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. W drugiej połowie CKS miał co najmniej kilka sytuacji „stuprocentowych”, których nie wykorzystał i zakończyło się porażką z Tarchalanką Tarchały Wielkie 0:1. Z komfortowej przewagi nad drugimi Żakami Taczanów, zostały ledwie 2 punkty.[ZT]11244/349984[/ZT]

Zobacz galerię zdjęć ze spotkania [KLIK]Jedynym zespołem z powiatu, który może poszczycić się kompletem punktów zdobytym w ten weekend jest Sokół Chwaliszew, który pokonał na wyjeździe Czarnych Wierzbno 1:0.

Relacje ze spotkań w najbliższym wydaniu Gazety Krotoszyńskiej.