Kolejne starty naszych biegaczy

Kolejne starty naszych biegaczy - Zdjęcie główne

Bartosz Jarysz pokonał 10 km Bieg Króla Kazimierza w Choczu z czasem 38.17. I był najlepszy z Krotoszyna zajmując jedenaste miejsce w  klasyfikacji generalnej. Pozostali reprezentanci Krotosza uplasowali się na 33.

Bartosz Jarysz pokonał 10 km Bieg Króla Kazimierza w Choczu z czasem 38.17. I był najlepszy z Krotoszyna zajmując jedenaste miejsce w klasyfikacji generalnej. Pozostali reprezentanci Krotosza uplasowali się na 33.

Daniel Stempniak (42.22) – debiutujący w klubowych barwach, 34. Krzysztof Kasprzak (42.32), 50. Marian Poczta (43.58), 55. Rafał Kulas (44.35). Błotnistą trasę „Wrocławskiej Dychy” najszybciej z Krotoszan pokonał Tomasz Węglarz. Z czasem 40:29 zajął 49 miejsce. 261 był Lech Król (49:25). Natomiast Dariusz Poczta wybiegał na wrocławskiej ziemi swój rekord życiowy (54:16). Paweł Błażutycz oraz Marcin Obal wystartowali na dystansie 16,2 km podczas Enea Tri Tour Family Winter Run. I zajęli 30 i 31 miejsce z czasem 1:13:05.