Koźmińskie szczypiornistki trzecie w rejonie

Koźmińskie szczypiornistki trzecie w rejonie  - Zdjęcie główne

W grupie pokonały one LO Pleszew 10:3 i uległy uczennicom miejscowego ZSP 1 7:13, które jak się później okazało, zdobyły tytuł mistrzowski. W wyrównanym i zaciętym meczu o trzecie miejsce koźminianki pokonały ZSGH 6:5. Przypadło im także najważniejsze wyróżnienie indywidualne, gdyż za najlepszą zawodniczkę turnieju, wybrano Dominikę Stasiak. (wb)

Reprezentacja koźmińskich szczypiornistek zagrała w finale rejonu dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych w Kępnie.W grupie pokonały one LO Pleszew 10:3 i uległy uczennicom miejscowego ZSP 1 7:13, które jak się później okazało, zdobyły tytuł mistrzowski. W wyrównanym i zaciętym meczu o trzecie miejsce koźminianki pokonały ZSGH 6:5. Przypadło im także najważniejsze wyróżnienie indywidualne, gdyż za najlepszą zawodniczkę turnieju, wybrano Dominikę Stasiak. (wb)