Krotoszanie biegali po Piaskach

Krotoszanie biegali po Piaskach  - Zdjęcie główne

Najszybciej pokonał ją Krzysztof Perz (1:24:03) z Ostrowa Wlkp. Natomiast krotoszanie minęli linię mety z czasem 1,41,15: Andrzej Maciejewski zajął 16 miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie w kat. M-50, a drugim reprezentantem był Piotr Grzempowski. Z kolei w maratonie najlepszy okazał się zawodnik SuperMaratonu Kalisz   Ryszard Płochocki (3:01:38). Drugi na linie mety wbiegł Marcin Karasiński (3:03:50) reprezentant Triatlonu Kalisz. Po pasjonującej walce z rywalami  na całym dystansie trzecią lokatę uzyskał Krzysztof Maciejewski (3:05:01). Zanim, na czwartym  miejscu w klasyfikacji generalnej i pierwszym w kat. M-50, Czesław Sienkiewicz (3:20:47), obaj Krotosz. Damian Witkowski, z czasem 3:37:57, zajął 12 miejsce i w kategorii M-30 drugi stopień podium.(wb)

Po raz ósmy odbył się Maraton i Półmaraton Ostrowski na miejscowych Piaskach. Na obu dystansach wystartowało ponad sto osób. Ciężka i wymagająca trasa krótsza składała się z trzech okrążeń.Najszybciej pokonał ją Krzysztof Perz (1:24:03) z Ostrowa Wlkp. Natomiast krotoszanie minęli linię mety z czasem 1,41,15: Andrzej Maciejewski zajął 16 miejsce w klasyfikacji generalnej i drugie w kat. M-50, a drugim reprezentantem był Piotr Grzempowski. Z kolei w maratonie najlepszy okazał się zawodnik SuperMaratonu Kalisz Ryszard Płochocki (3:01:38). Drugi na linie mety wbiegł Marcin Karasiński (3:03:50) reprezentant Triatlonu Kalisz. Po pasjonującej walce z rywalami na całym dystansie trzecią lokatę uzyskał Krzysztof Maciejewski (3:05:01). Zanim, na czwartym miejscu w klasyfikacji generalnej i pierwszym w kat. M-50, Czesław Sienkiewicz (3:20:47), obaj Krotosz. Damian Witkowski, z czasem 3:37:57, zajął 12 miejsce i w kategorii M-30 drugi stopień podium.(wb)