Mecz na szczycie dla A Seree Tee

Mecz na szczycie dla A Seree Tee - Zdjęcie główne

Dwie drużyny z górnej części tabeli – A Seree Tee i Hejka Team – zmierzyły się w XIII kolejce krotoszyńskiej playareny. Spotkanie to nazwano hitem rundy jesiennej. Obydwa zespoły podeszły do meczu w pełni zmobilizowane, wiedząc że każdy najmniejszy błąd zostanie wykorzystany przez przeciwnika. Początek należał do aktualnych mistrzów – drużyny A Seree Tee – którzy szybko objęli prowadzenie i po pierwszej połowie, dzięki dobrej postawie Mikołaja Marciniaka, prowadzili 5-1. Po przerwie drużyna Hejki próbowała podjąć walkę, lecz po zdobytej bramce, szybko odpowiadali przeciwnicy. Mecz zakończył się wynikiem 8-4 dla A Seree Tee. W innym spotkaniu zmierzyły się: beniaminek, zespół Żubrów, z Zapasiorami. Mecz od początku należał do Zapasiorów, którzy dzięki doświadczeniu prowadzili do przerwy 4-1. W drugiej połowie Zapasiory przypieczętowały swoje zwycięstwo, strzelając jeszcze 4 bramki i wygrywając spotkanie 8-1. Rozegrano też zaległe spotkanie pomiędzy drużyną Chatka Team a Juniorami Astry. Jako bardziej zmobilizowana do meczu przystąpiła Chatka, chcąca się zrewanżować za tegoroczny Summer Cup (kiedy to w półfinale przegrali z zespołem Juniorów – grających pod nazwą Intermarche). Chęć wygranej, a także dobra postawa całej drużyny, sprawiły że to właśnie Chatka zwyciężyła 9-5 inkasując 3 punkty. Na wyróżnienie w drużynie Juniorów zasługuje strzelec 3 bramek – Dawid Przybyszewski. (mak)