MTV mistrzem krotoszyńskiej halówki

MTV mistrzem krotoszyńskiej halówki - Zdjęcie główne

Trzynastą a zarazem ostatnią kolejkę krotoszyńskiego futsalu nazwano „wielkim finałem”. O zwycięstwo walczyły i to do końca trzy drużyny : MTV Rozdrażew, Bez Nazwy oraz A Seree Tee.MTV wystarczył remis w ostatnim meczu, żeby zgarnąć pełną pulę, a reszta drużyn tylko czekała aż liderom powinie się noga i rzutem na taśmę wskoczą na pierwsze miejsce. Zaczęło się od starcia Bez Nazwy z Profal Błonie Team. Zawodnicy pierwszej drużyny musieli ten mecz wygrać chcąc zachować szansę na zwycięstwo. Bez Nazwy od początku do końca dzięki konsekwentnej grze prowadziło spotkanie wygrywając 12-5. Później zawodnicy ekipy Jędrzej Paczków 90-ta minuta musieli uznać wyższość kolegów z Intermarche. Ci pokonali ich 7-3.Następne spotkanie decydowało o tym - kto zostanie mistrzem krotoszyńskiej ligi halowej. Mecz pomiędzy MTV Rozdrażew a K.O zgromadził na sali dużą liczbę kibiców. Początek był wyrównany, żadna z drużyn nie chciała oddać pola gry, a MTV nie mogło odskoczyć na wyższe prowadzenie niż jednobramkowe. Druga połowa to już rosnąca przewaga zawodników z Rozdrażewa i świetna dyspozycja najlepszego strzelca Bartłomieja Ziembińskiego. Zespół MTV wygrywając to spotkanie 9-4 pokazał, że przegrana z Hejką Team to był tylko wypadek przy pracy. Ostatnie trzy spotkania już nie elektryzowały tak publiczności. Magic Krotoszyn wygrało z Sami Swoi 11-5, Hejka Team okazała się lepsza od Tornado wygrywając z rywalami 6-5. Zaś A Seree Tee pokonało Sipę Team 14-6.Na zakończenie kolejki odbyło się wręczenie pucharów oraz pamiątkowych medali dla najlepszych drużyn. A także drobnych upominków dla najlepszego asystującego oraz 3 najlepszych strzelców.(mak)Najlepsza trójka: MTV Rozdrażew, Bez Nazwy i A Seree Tee.Najlepsi strzelcy: Bartłomiej Ziembiński, Adam Wosiek i Karol Krystek. Najlepszy asystujący: Piotr Fabiś.