Autor:

MTV ponownie lepsze - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

Tłumy kibiców przyciągnął pojedynek pomiędzy MTV Rozdrażew a A Seree Tee, nazwany finałem krotoszyńskiej halówki. Zaczęło się od starcia pomiędzy Jędrzej Paczków 90-ta minuta a Tornado. Lepsi okazali się gracze „Jędrzeja Paczkowowa”. Pokonali rywali 6-4. W kolejnym spotkaniu naprzeciwko siebie stanęli zawodnicy Bez Nazwy i Sami Swoi. Mecz miał być łatwą przeprawą dla reprezentantów Bez Nazwy, lecz jak się później okazało, rywale wysoko postawili poprzeczkę i do samego końca wierzyli w zwycięstwo. Tym sposobem o mały włos Sami Swoi nie sprawili niespodzianki. Ostatecznie jednak zwyciężyła grupa Bez Nazwy, ale tylko jedną bramką – bo 6-5. Pojedynek „Żubrów” z Sipą Team zakończył się wygraną dla tych pierwszych i to 12-1. Wyróżniającym się zawodnikiem meczu był strzelec 5 bramek Jakub Kierzek, który znacznie przyczynił się do zdobycia przez swoją drużynę 3 punktów. Hejka Team z powodów braków kadrowych musiała oddać walkowerem spotkanie z Profal Błonie. Przypomnijmy, że jest to już drugi z rzędu oddany walkower przez drużynę Hejki. Natomiast K.O łatwo uporało się z drużyną Magic Krotoszyn, ogrywając ich aż 12-2. I wreszcie pojedynek, na który wszyscy czekali. Starcie gigantów krotoszyńskiej halówki czyli MTV Rozdrażew i A Seree Tee sprawiło, że hala wypełniła się do ostatniego miejsca. Mecz był emocjonujący. Oglądaliśmy szybkie akcje w wykonaniu obu drużyn. Już na początku MTV uzyskało dwu bramkową przewagę i na przerwę schodzili prowadząc 3-1. Druga połowa to konsekwentna gra zawodników z Rozdrażewa. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6-3 dla MTV. Wystarczy że zawodnicy MTV zdobędą 1 punkt w 2 ostatnich kolejkach, aby przypieczętować wygraną w 3 edycji krotoszyńskiej halówki.(mak)