MTV zatrzymane, Bez Nazwy ma lidera

MTV zatrzymane, Bez Nazwy ma lidera - Zdjęcie główne

Starcie Intermarche z MTV Rozdrażew przeszło do historii 8 kolejki – trzeciej edycji krotoszyńskiej ligi piłki nożnej halowej. Mecz był wyrównany, a na pochwałę zasługują bramkarze Intermarche - Mateusz Wronecki oraz Piotr Zdziebkowski – którzy wiele razy ratowali drużynę przed utratą bramki. Spotkanie zakończyło się wygraną Intermarche 7-6.Elektryzująco na kibiców podziałał również mecz pomiędzy rozpędzoną drużyną Bez Nazwy a Hejką Team. Hejka urwała w tym spotkaniu cenne 2 punkty drużynie Bez Nazwy, a rywalizacja zakończyła się remisem 3-3, co dało jednocześnie ekipie No Name awans na pierwsze miejsce w tabeli. Dobrze w tym spotkaniu zaprezentował się obrońca drużyny Hejki Team - Piotr Gierko - który z przymusu musiał stanąć pomiędzy słupkami swojej drużyny.

Ponadto Jędrzej Paczków 90-ta minuta odprawił z kwitkiem drużynę Magic Krotoszyn wygrywając 7-1, a A Seree Tee rozbiło Samych Swoich 14-7. Żubry podejmowały drużynę Profal Błonie Team, która była stawiana w roli faworyta. Mimo słabego początku Żubrów, kolejne minuty były wyrównane, lecz w późniejszym rozrachunku to właśnie „Błonie” zdobyły tego dnia 3 punkty, pokonując drużynę Żubrów 8-7. W ostatnim meczu tego dnia ekipa Tornado podejmowała Sipe Team, któr w tym sezonie ligi halowej nie zdobyła jeszcze punktów. Pierwsza połowa była wyrównana. Lecz w drugiej Tornado pokazało swoją klasę wygrywając 10-3.

Pauza – K.O

5-tka kolejki: P. Zdziebkowski (Intermarche), P. Kalak (Żubry), P. Kołaski (Jędrzej Paczków 90-ta minuta), J. Maryniak (Intermarche) , M. Gruchaj (Błonie Team).