Najlepsze były „Albatrosy” z Grębowa

Najlepsze były „Albatrosy” z Grębowa  - Zdjęcie główne

Gminny turniej piłki nożnej o puchar wójta rozegrano w Rozdrażewie. Wystartowało w nim pięć drużyn grających systemem każda z każdą po 15 minut bez przerwy i bez zmiany stron. Po zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajęły „Albatrosy” Grębów zdobywając 10 pkt. Drugie miejsce zajął „Drink Team” Rozdrażew, nie tylko z takim samym dorobkiem dziesięciu punktów, ale także równą ilością zdobytych i straconych bramek oraz remisem w bezpośrednim pojedynku. O zajęciu pierwszego miejsca zdecydowały więc rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy „Albatrosów” wygrywając ostatecznie 4:3. Trzecią pozycję wywalczył MTV Rozdrażew (4 pkt.), czwartą LZS Nowa Wieś (3) a piątą „Brazil” Dzielice (1). Cztery najlepsze drużyny otrzymały puchary ufundowane przez wójta – Mariusza Dymarskiego. Wyłoniono również najlepszego strzelca, którym okazał się Kamil Kaźmierczak z „Albatrosów” – zdobywając 7 bramek. Najlepszym bramkarzem turnieju uznano Bartosza Czubaka z „Drink team” Zawodnicy otrzymali statuetki ufundowane przez radnego powiatowego – Henryka Jankowskiego.(wb)