Piast pokonał Orlę i został pokonany przez Ludwinowo - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

Sport

Piast jako gospodarz, najpierw zmierzył się z KS Ludwinowo – Poniec.

Ponieważ rywale przyjechali bez bramkarza w ich barwach wystąpili na zmianę obaj zawodnicy miejscowych grający na tej pozycji, czyli Arkadiusz Michałowicz i Marcin Porzucek. Do przerwy kobylinianie prowadzili 2:1, po dwóch golach Damiana Drewnowskiego. W drugiej połowie ambitni goście się jednak zmobilizowali i ostatecznie wygrali pojedynek 3:2. W meczu z Orlą Jutrosin, do której wypożyczony został Paweł Frąckowiak do przerwy to przeciwnicy prowadzili 1:0. Po reprymendzie trenera Krzysztofa Michalskiego po zmianie stron, zgrywający się, po zmianach kadrowych, Piast zagrał znacznie lepiej i przede wszystkim skuteczniej. I ostatecznie zwyciężył 3:1. Autorami goli byli: Kacper Kendzia (z rzutu karnego) oraz Drewnowski i Patryk Kowalski.