Porażka Błękitnych i CKS-u Zduny

Porażka Błękitnych i CKS-u Zduny - Zdjęcie główne

Błękitni najpierw przegrali z kaliską Prosną 0:2, a gole zdobyli: Tomasz Malinowski (30 min.) i Mateusz Jarczewski (60). Minimalnie lepiej było w spotkaniu z Błękitnymi Spartą Kotlin. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, ale 8 minut po wznowieniu gry trafił Jędrzej Paczków. Jednak potem na przestrzeni zaledwie 180 sekund biadkowianie stracili dwa gole. W 76 min. wyrównał Norbert Wasiewicz, a w 79 min., bramkę, jak się okazało, dającą zwycięstwo gościom, strzelił Daniel Kulisz. Dwie porażki zanotował też CKS Zduny. Na wyjeździe uległ Błękitnym Sparcie 0:1 (gol Dawida Pery w 61 min.), a potem został na własnym terenie rozgromiony przez WKS Witaszyce 0:5. Bramki strzelili: Bartosz Matuszak (6 min.), Mariusz Szymandera (42), Sebastian Jankowski (62), Adrian Michalak (75) i Dariusz Adamski (85). (wb)Zdjęcie: Maciej Kwieciński