Puchar Polski w Sumo: Reprezentanci Towarzystwa Atletycznego z medalami

Opublikowano:
Autor:

Puchar Polski w Sumo: Reprezentanci Towarzystwa Atletycznego z medalami - Zdjęcie główne

Przeczytaj również:

SportŚwietnie zaprezentowali się w Dębicy zawodnicy Towarzystwa Atletycznego "Rozum" podczas Pucharu Polski w Sumo.

Zawodnicy krotoszyńskiego klubu wywalczyli łącznie 17 medali zawodnicy podczas Pucharu Polski Seniorów, Seniorek, Juniorów, Juniorek, który został rozegrany w dniach 09-10 lutego 2019 roku w Dębicy.

Dwa złote medale zdobyli juniorzy - Zuzanna Krystek oraz Kacper Mikołajczyk. Złoto w kategorii 65 kg zdobyła także startująca już jako seniorka Aleksandra Rozum. Dorzuciła również brąz w kategorii cięższej (do 73 kg)

Krotoszyńskie Towarzystwo Atletyczne "Rozum" zajęło drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.